Dobra decyzja! Gratulacje!

Jesteś o krok do zdobycia większej liczby punktów na egzaminie ósmoklasisty z angielskiego

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Kurs online Great 8 przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego. Wersja standard  × 1 597,00 
Kwota 597,00 
VAT 0,00 
Łącznie 597,00 
  • System płatności Tpay to bezpieczny i szybki sposób płatności.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Administratorem Danych Osobowych Podanych W Formularzu Jest Great Way School S.C. Dane Osobowe Będą Przetwarzane W Celu Realizacji Zamówienia, A Jeżeli Wyraziłaś Stosowną Zgodę – Również W Celu Przesyłania Newslettera.

Opinie o kursie GREAT8!

“Dzięki lekcjom z Panią Kasią zdobyłam 94% z egzaminu ósmoklasisty z angielskiego, co pozwoliło mi dostać się do liceum pierwszego wyboru.”

Ada

Bezpieczna Płatność
Zgodne z wymogami CKE
Dbamy o Twoje Dane

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Kiedy startuje i jak długo trwa kurs?

Kurs jest dostępny online, w przeciągu 10 minut od dokonaniu płatności. Uczeń otrzymuje na wskazany adres e-mail dostęp do kursu, który trwa do 31.08.2022 r.

Czy kurs jest online?
Tak, po zakupie kursu, uczeń dostaje dostęp do platformy e-learningowej z materiałem wideo, pomocami do nauki w formie pdf oraz zadaniami interaktywnymi. W wersji standard i max uczeń otrzymuje również dostęp do spotkań na żywo online z nauczycielem, gdzie może zadawać pytania.
Czy kurs GREAT8 pomoże mi zdać egzamin ósmoklasisty z angielskiego?
Tak, kurs jest tak skonstruowany, żeby przerobić materiał wymagany na egzaminie przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Przerabiając cały kurs otrzymasz więcej punktów na egzaminie ósmoklasisty, niżeli bez przerobienia tego kursu. Czym szybciej wykupisz kurs, tym będziesz mieć więcej czasu na przyswojenie wiedzy i co za tym idzie zwiększone szanse na wysoki wynik z egzaminu.